بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان آذربایجان شرقی در شهر تبریز در استان آذربایجان شرقی به منظور ترویج و معرفی فرهنگ مهدویت و آشناسازی اقشار گوناگون این شهر با شخصیت امام مهدی(عج) و تحکیم پایه‌های امامت و ولایت تأسیس شده و از سال 1389 مشغول به فعالیت می‌باشد. هم‌اکنون 49 نفر با این مجموعه مرتبط هستند.

آقاجانی مدیر بنیاد به همراه معاونت در دفتر مسجد مقدس جمکران، حضور یافتند

نوبری مسئول دفتر مسجد مقدس جمکران در تبریز: ما از هر جهت از مجموعه بنیاد مهدویت استقبال می کنیم
به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان آذربایجان شرقی:
حجت الاسلام آقاجانی مدیر بنیاد به همراه معاون فرهنگ ، آموزش و پژوهش در ۲۳ دی‌ماه ۱۴۰۰ در دفتر مسجد مقدس جمکران تبریز، حضور یافتند و آمادگی خود را برای همکاری در اجرای همایش انتظار و تمدن نوین اسلامی اعلام کردند.

آقاجانی با اشاره به این که هر کاری اعم از تبلیغی، پژوهشی و آموزشی برای رضایت آقا امام زمان(عج) باشد گفت: ما همواره در موضوع مهدویت، هر زمینه ای که باشد آماده ایم‌ تا با همه‌ ارگان ها و سازمان ها مخصوصا مجموعه های مهدوی همچون دفتر مقدس جمکران همکاری کنیم، این سعادت است که در این راه با عاشقان امام زمان ارواحنافداه همراه باشیم.

حجت الاسلام نوبری مسئول دفتر مسجد مقدس جمکران در تبریز: ما از هر جهت از مجموعه بنیاد مهدویت استقبال می کنیم و ان شاءالله ما را در این راه یاری کنید.

آقاجانی با اشاره به اهداف بنیاد و عنایات و توجه ویژه آقای قرائتی به بنیاد و رهنمود های مقام معظم رهبری به بنیاد مهدویت کشور گفت:
ما اساتید بسیار قوی و متخصص مهدویت در استان داریم که در زمینه تبلیغ و تدریس و همایش قطعا موثر خواهند بود.
آخرین ویرایش
در 1400/10/23 19:37

مطالب پربازدید را ببینید
و یا به فهرست بازگردید.

بازگشت به ابتدای صفحه

تلفن
نشانی
04115555505
تبریز، خیابان امام‌خمینی(ره)، نرسیده به چهارراه دکتر بهشتی، جنب آژانس ایران‌سیر
پیامک
30001366