بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان آذربایجان شرقی در شهر تبریز در استان آذربایجان شرقی به منظور ترویج و معرفی فرهنگ مهدویت و آشناسازی اقشار گوناگون این شهر با شخصیت امام مهدی(عج) و تحکیم پایه‌های امامت و ولایت تأسیس شده و از سال 1389 مشغول به فعالیت می‌باشد. هم‌اکنون 49 نفر با این مجموعه مرتبط هستند.

حجت الاسلام آقاجانی مدیر بنیاد با نماینده ولی فقیه و امام جمعه تبریز آیت الله آل هاشم دیدار کردند

آیت الله آل هاشم نماینده ولی فقیه و امام جمعه استان آذربایجانشرقی: : سه شنبه های مهدوی در تبریز باید پر قدرت ادامه داشته باشد
به گزارش روابط عمومی بنیاد حضرت مهدی موعود (عج) استان آذربایجان شرقی، در دیداری که روز سه شنبه ۲۱ دی‌ماه مدیر بنیاد مهدویت استان در بیت امام جمعه با آیت الله آل هاشم داشت، با توجه به گستره فعالیت و تاثیرات سه شنبه های مهدوی، آیت الله آل هاشم فرمود: سه شنبه های مهدوی باید پرقدرت ادامه داشته باشد.

آقاجانی نیز از توجه و حسن نظر ایشان تشکر کرد و گفت: همان گونه که حضرتعالی در آغاز سال جاری فرمودید:
آغاز امسال با سالروز ولادت امام عصر (عج) عجین شده و آخر سال ۱۴۰۰ نیز با نیمه شعبان تمام می‌شود، امسال رفتارهایمان مهدوی باشد
و همگی تلاش کنیم مقدمات ظهور حضرت ولیعصر (عج) فراهم کنیم؛ سه شنبه های مهدوی نیز در همین راستا می باشد و ان شاءالله با رهنمودهای شما با تمام توان ادامه خواهد داشت.

به گزارش روابط عمومی بنیاد استان، هر هفته گزارش هفتگی برنامه ها و اجرای سه شنبه های مهدوی به صورت مستمر به معظم له ارسال می شود.
آخرین ویرایش
در 1400/10/22 14:07

مطالب پربازدید را ببینید
و یا به فهرست بازگردید.

بازگشت به ابتدای صفحه

تلفن
نشانی
04115555505
تبریز، خیابان امام‌خمینی(ره)، نرسیده به چهارراه دکتر بهشتی، جنب آژانس ایران‌سیر
پیامک
30001366