بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان آذربایجان شرقی در شهر تبریز در استان آذربایجان شرقی به منظور ترویج و معرفی فرهنگ مهدویت و آشناسازی اقشار گوناگون این شهر با شخصیت امام مهدی(عج) و تحکیم پایه‌های امامت و ولایت تأسیس شده و از سال 1389 مشغول به فعالیت می‌باشد. هم‌اکنون 49 نفر با این مجموعه مرتبط هستند.

سه شنبه های مهدوی/استان‌آذربایجانشرقی،در مسیر رفت آمد ارامنه برگزار شد

خیابان شریعتی تبریز که از قدیم محل عبور و مرور مسیحیان و ارامنه است و چند کلیسا وجود دارد، محل برگزاری شنبه های مهدوی شده است
به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود (عج) استان آذربایجانشرقی: سه شنبه های مهدی استان که زیر نظر بنیاد است برگزار میشود

خیابان شریعتی تبریز که از قدیم محل عبور و مرور مسیحیان و ارامنه می باشد و چند کلیسا در این منطقه وجود دارد، محل برگزاری سه شنبه های مهدی شده است.

سرگروه این شعبه ، یکی از اساتید حوزه علمیه خواهران تبریز می باشد و به لطف الهی برخورد های مومنانه اجرای پرباری را انجام می دهند.

در اجرای این گروه علاوه برا صحبت با رهگذران، هدایای مختلف کوکانه مهدوی و کار با کودکان ، هدایای مختلف برای بزرگسالان منقش به نام مبارک آقا صاحب الزمان، پزیرایی های شیک ، اهدای گل نرگس، اهدای هدایای فاطمی با آرم سه شنبه ها در نزدیکی شهادت حضرت زهرا سلام الله علیها نیز به آنان اهدا می شد.

اللهم عجل لولیک الفرج
آخرین ویرایش
در 1400/10/20 11:32

مطالب پربازدید را ببینید
و یا به فهرست بازگردید.

بازگشت به ابتدای صفحه

تلفن
نشانی
04115555505
تبریز، خیابان امام‌خمینی(ره)، نرسیده به چهارراه دکتر بهشتی، جنب آژانس ایران‌سیر
پیامک
30001366