بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان آذربایجان شرقی در شهر تبریز در استان آذربایجان شرقی به منظور ترویج و معرفی فرهنگ مهدویت و آشناسازی اقشار گوناگون این شهر با شخصیت امام مهدی(عج) و تحکیم پایه‌های امامت و ولایت تأسیس شده و از سال 1389 مشغول به فعالیت می‌باشد. هم‌اکنون 49 نفر با این مجموعه مرتبط هستند.

سه شنبه های مهدوی

سه شنبه های مهدوی برای کودکان در آپارتمان در ۱۴ دی ۱۴۰۰ برگزار شد
سه شنبه های مهدوی قابلیت‌های خاصی دارد از جمله این که می توان به هر شکلی که ممکن است آن را اجرا نمود. من جمله اجرای سه شنبه ها در مکانی مثل اپارتمان برای جمعی کودکانه.
دوران کودکی به مثل یک زمین حاصلخیز بهترین زمان برای تربیت و تبلیغ می باشد به شرطی که از روش ها عافل نباشیم که کار با کودک، داستان ها و روش های خود را می طلبد. بی شک
آنچه در سه شنبه های مهدوی جاری است
یاد امام زمان و توجه دادن مردم به سوی آن مهر بیکردن است
اما در مورد کودکان باید با محبت و نوازش و روش های خاص خود پیش رویم.
این بانو که سه شنبه های مهدوی را در منزل خود برای کودکان همسایه اغاز نموده، مدتی است که با بنیاد مهدویت استان اذربایجان شرقی در ارتباط می باشد و خود از مسئولین اجرای دوره مهدویت برای بانوان در حسینیه سیدالشهدا است و به لطف الهی یکی از مومنینی است که می خواهد قدمی اثرگذار در راه اقا بردارد.
روش ایشان یک روش ساده می باشد. برگه های نقاشی با تصاویر مهدوی و پزیدایی مخصوص کودکان در فضایی شاد و کودکانه...
و چقدر مهم‌تر می شود این نکته که شاید همین کودکان در اینده از مهدی‌یاوران و یا علما و مروجین مکتب اهل بیت علیهم السلام و زمینه سازان ظهور حضرت صاحب الزمان ارواحنافداه باشند؛ و باقیات الصالحاتی باشد برای آن کسانی که بذر مهدوی را در دل آنان کاشته است...

اللهم عجل لولیک الفرج
آخرین ویرایش
در 1400/10/16 23:27

مطالب پربازدید را ببینید
و یا به فهرست بازگردید.

بازگشت به ابتدای صفحه

تلفن
نشانی
04115555505
تبریز، خیابان امام‌خمینی(ره)، نرسیده به چهارراه دکتر بهشتی، جنب آژانس ایران‌سیر
پیامک
30001366