بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان آذربایجان شرقی در شهر تبریز در استان آذربایجان شرقی به منظور ترویج و معرفی فرهنگ مهدویت و آشناسازی اقشار گوناگون این شهر با شخصیت امام مهدی(عج) و تحکیم پایه‌های امامت و ولایت تأسیس شده و از سال 1389 مشغول به فعالیت می‌باشد. هم‌اکنون 49 نفر با این مجموعه مرتبط هستند.

نشست مهدویت در اداره برق منطقه ای استان

دومین نشست مهدویت در اداره برق منطقه ای در تاریخ ۱۴ دی ماه برگزار شد
به گزارش روابط روابط عمومی بنیاد تبریز ، نشست مهدویت در اداره برق منطقه ای در تاریخ ۱۴ دی ماه به اتمام رسید: عظمی دبیر شرکت برق وهمچنین مدیر حقوقی شرکت، و همه کارکنان شرکت در این محفل مهدوی حضور داشتند. در این نشست مهدوی، بحث در مورد روش حکومت اقا امام زمان ارواحنافداه بود و این که سیره و روش حکومت حضرت ولیعصر (عج) روش پیامبر ، حضرت امیرالمومنین علی و ائمه اطهار علیهم السلام می باشد. حجت الاسلام صابر در ادامه بحث این چنین ادامه داد: فعالیت های حضرت در زمانی که حکومت جهانی را تشکیل داد، طبق دستورات قران ، سنت و روش اهل بیت علیهم السلام جریان خواهد یافت. حضرت به صورت کلی در ۳ بُعد فعالیت خواهند داشت: فرهنگی، اقتصادی و فعالیت های اجتماعی.
در بحث اقتصادی حضرت به نوعی در بحث تولید و توزیع اموال دقیق خواهد بود که عدالت و مساوات برقرار باشد و در روایات داریم که خداوند متعال رحمتش را روی زمین سرازیر خواهد کرد به طوری که هیچ کسی در دنیا به زکات نیازی نداشته باشد. صابر در ادامه نشست گفت: در بخش اجتماعی نیز جامعه فسادی نخواهد داشت و امر به معروف و نهی از منکر رواج پیدا خواهد کرد و مردم به دستورات الهی رغبت پیدا خواهند کرد
وددر مورد بیماری های شایع که واگیردار هستند و امثال آن در حکومت امام زمان ارواحنافداه به طوری تدبیر و عنایت خواهد شد که تمام بیماری ها از بین برود تا بشر تن درستی و سلامتی کامل را از هر جهت به دست آورد.
در پایان این نشست ها به همه عزیزان یک پک مهدوی مخصوص خانواده که توسط بنیاد مهدویت استان تهیه شده بود اهدا شد.

عکس عکس عکس عکس عکس
آخرین ویرایش
در 1400/10/16 00:43

مطالب پربازدید را ببینید
و یا به فهرست بازگردید.

بازگشت به ابتدای صفحه

تلفن
نشانی
04115555505
تبریز، خیابان امام‌خمینی(ره)، نرسیده به چهارراه دکتر بهشتی، جنب آژانس ایران‌سیر
پیامک
30001366